V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Do Spectry přišly Mašková a Kajabová

Do nové transkreativní divize Bistra nastoupily Michaela Mašková a Marieta Kajabová.

Do Spectry, transkreativní divize agentury Bistro, nastoupila Michaela Mašková coby creative leader a Marieta Kajabová jako account manažerka. Spectra vznikla pod Bistrem letos v létě jako divize zabývající se lokalizací marketingových komunikací napříč různými regiony i mediálními kanály.

Michaela Mašková

Michaela Mašková

Mašková do divize nastoupila po dlouhodobé externí spolupráci s Bistrem, kdy pracovala jako digitální nomád. Stála při vzniku agentury Spectra a podílí se na jejím dalším rozvoji. Jejím úkolem v nové funkci bude vedení kreativního týmu a zodpovědnost za kreativní výstupy. Předtím působila v agenturách Saatchi & Saatchi nebo Proximity Prague.

Marieta Kajabová

Marieta Kajabová

Kajabová v minulosti působila v agenturách Apploud Digital a Peppermint Digital, kde zodpovídala za obsah a strategii pro sociální sítě značek Jaguar, Bang & Olufsen, Dobrá voda, TUC a jiné. Ve Spectře bude mít na starosti zejména lokalizaci globálních kampaní a povede projekty pro dosavadní klienty, jakými jsou například Philips nebo Adidas. Rovněž se bude aktivně podílet na dalším budování agentury a nových obchodních příležitostí.