Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Do týmu AMI přibyly Balharová a Hořínková

Novými account manažerkami PR agentury se staly Jana Balharová a Monika Hořínková.

Novou account manažerkou PR agentury AMI Communications se stala Jana Balharová. Nastoupila do týmu, který pečuje o klienty ze segmentu nápojů. V témže týmu povýšila do funkce account manažerky také Monika Hořínková.

Jana Balharová

Jana Balharová

Balharová v minulosti pracovala především pro klienty z řad potravinářství, kosmetiky a stavebnictví. První zkušenosti získala v agentuře Previa CR, od roku 2009 pak pracovala v PR Consultants. V AMI Communications bude shodou okolností pečovat i o svého dřívějšího klienta, Karlovarské minerální vody. 

Monika Hořínková

Monika Hořínková

Hořínková se v oblasti PR a médií pohybuje osm let. Začínala jako novinářka, posléze se dostala k marketingu a PR. Do AMI Communications přišla v září 2014 z brněnské PR agentury Lesensky.cz. V minulosti také působila na tiskovém odboru Masarykovy univerzity, ve zpravodajské redakci TV Prima nebo v deníku Mladá fronta Dnes. V AMI Communications má na starost především komunikaci Plzeňského Prazdroje, Pilsner Urquell a Karlovarských minerálních vod.