Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Do týmu Ogilvy pro Tesco přišli čtyři noví lidé

Novým kreativním ředitelem týmu pro Tesco se stal Jakub Mráz, oddělení accountů rozšířily Sára Kolářová, Lenka Kotenová a Kateřina Kůrková.

Nového kreativního ředitele a tři nové accountky získal tým agentury Ogilvy & Mather, vyčleněný pro klienta Tesco. Kreativním ředitelem se stal Jakub Mráz, do account týmu nastoupily do funkcí account executive Sára Kolářová, Lenka Kotenová a Kateřina Kůrková.

Jakub Mráz

Jakub Mráz

Mráz začal svou reklamní kariéru v někdejší agentuře Lintas, později stál jako kreativní ředitel u zrodu agentury Momentum ze stáje McCann-Erickson. Následovalo angažmá v McCann-Erickson v západní Africe. Od roku 2010 vedl kreativní tým JWT Praha, dva roky také strávil v reklamních agenturách ve střední Asii.

Šárka Kolářová

Šárka Kolářová

Kolářová dřív působila ve výzkumné agentuře NMS Market Research a ještě předtím strávila dva roky pracovně v Kanadě. 

Lenka Kotenová

Lenka Kotenová

Kotenová se nedávno vrátila ze studijně-cestovního pobytu v USA a právě dokončuje studium arts managementu na Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze.

Kateřina Kůrková

Kateřina Kůrková

Kůrková dřív působila v marketingu kosmetické společnosti Clarins a v současnosti dokončuje studium hospodářské politiky na pražské Vysoké škole ekonomické.