V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

Do Usertechu přišla Černá a pět dalších lidí

Pražská digitální agentura se záběrem i v USA rozšiřuje tým hlavně o projektové manažery.

Nováčci v Usertechu

Nováčci v Usertechu. Nahoře Lenka Černá, Petr Kozlík, Igor Randa. Dole Pavel Frelich, Radka Libá, Tomáš Nečas

Lenka ČernáTomáš Nečas, Petr Kozlík, Igor Randa, Pavel Frelich a Radka Libá tvoří šestici nováčků v týmu pražské digitální agentury Usertech. Dodavatel digitálních technologií a webových aplikací pro klienty i provozovatel startupů jako LensID a Traffika loni otevřel pobočku v americkém New Yorku a Číně a stal se oficiálním partnerem amerického B2B startupového inkubátoru Hatchery. „S otevřením pobočky v New Yorku chystáme ještě rychlejší růst zahraničí. Proto jsme posílili zejména v oblasti projektového řízení,“ podotkl zakladatel, šéf a spolumajitel Usertechu Jan Beránek (druhým polovičním vlastníkem firmy User Technologies je Martin Pejša).

Řízení jednotlivých projektů dostávají na starosti Frelich, který přišel po sedmi letech na pozici account manažer v agentuře Birel Advertising, Libá, jež dělala také sedm let projektovou manažerku v OgilvyOne, a Randa, se zkušenostmi z agentur Ad-In-One a Media Factory.

Černá nastupuje na pozici client service director. Přichází z agentury McShakespeare, kde byla head of digital, předtím jako digital brand director pro pražský Havas Worldwide. Grafik Nečas je v novém působišti creative strategist, dřív pracoval v agenturách Scholz & Friends a Freya. Je mimo jiné autorem kampaně Jsem hrdý na naše vojáky. Kozlík povede tým pro user experience (UX). Studoval mimo jiné interakční design ve švédském Malmö.

Usertech avizuje, že bude nabírat i další seniorní grafiky a „vyšší počet“ datových analytiků.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr