Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Dostál z McCannu zakládá agenturu SquareMedia

Oldřich Dostál se ve vlastní firmě chce věnovat kampaním v e-commerce.

Oldřich Dostál

Oldřich Dostál

Po šesti letech ve vedení digitální divize agentury McCann odešel Oldřich Dostál do svého. Z McCannu odešel ke konci roku a založil digitální agenturu SquareMedia. Stejnojmennou pražskou firmu, jejíž je Dostál jediným vlastníkem, obchodní rejstřík zapsal už loni v březnu, její provoz odstartuje letos 3. února tiskovou konferencí. Pozvánka láká na „kreativní e-commerce“.

„V roce 2016 by měl český trh elektronického atakovat hranici 100 miliard Kč. Jedním z velkých trendů reklamy je zároveň personalizace, jak můžeme vidět na příkladu značek Coca-Cola, Nutella a dalších. Nová agentura SquareMedia, kterou jsem založil, bude inovativním značkám nabízet kombinaci kreativity, logistiky a kampaní, které jim mohou vytvořit lepší vztah se zákazníkem a zároveň nabídnout alternativu k jiným prodejním kanálům,“ popisuje v pozvánce Dostál.