Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Double-U PR zpopularizuje portské z Varů

PR aktivity pro značku z portfolia Karlovarské Becherovky zajistí agentura Tomáše Iľka.

Výběrové řízení na PR agenturu pro portské víno Sandeman, které v Česku zastupuje výrobce a distributor alkoholických nápojů Jan Becher – Karlovarská Becherovka, vyhrála agentura Double-U PR Tomáše Iľka. Ta má od června na starosti zajištění PR aktivit, zahrnující media relations, komunikaci s blogery a event management.

Portské víno Sandeman

Portské víno Sandeman

„Líbilo se nám zastřešující téma spolupráce s food blogerkou, rozpracované do všech ostatních PR aktivit,“ říká k důvodům výběru brand manažerka Michaela Michalová ze společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Agentura Double-U PR byla založena v roce 2010 a specializuje se na poskytování PR a marketingových služeb pro klienty z různých oborů podnikání.