Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

DV TV jde poprvé na papír. A do videotéky UPC

Ke dvěma letům si internetová televize připravila tištěné vydání vybraných interview.

Obálka prvního tištěného vydání rozhovorů z DV TV

Obálka prvního tištěného vydání rozhovorů z DV TV

Od středy 8. června bude v běžné distribuční síti tisku k dostání papírové vydání rozhovorů z DV TV, internetové televize kolem Daniely Drtinové, Martina Veselovského a Filipa Horkého, která funguje na webech vydavatelství Economia. DV TV si v těchto týdnech připomíná dva roky a u této příležitosti vydala dvacet vybraných interview tiskem.

Vychází v nákladu 15.000 kusů, má 120 stran a prodává se za 89 Kč. Lze jej objednat i přes SMS. Jde o společný počin DV TV a Economie. V plánu přitom není vydávat na papíře periodicky, ovšem má se vidět podle zájmu čtenářů, respektive kupujících.

DV TV také rozšiřuje distribuci svých videí. Po O2 TV je do své nabídky zařazuje také operátor UPC, konkrétně do své videotéky My Prime. Zpočátku přidává čtyřicet nejsledovanějších rozhovorů letošního roku (se Zdeňkem Svěrákem, Terezou Voříškovou, Jirkou Králem, Teri Blitzen či Emmou Smetana). „Nabídka se bude pravidelně v týdenním intervalu rozšiřovat a obměňovat o nová videa,“ oznámilo UPC. Pořady jsou dostupné ve vysokém rozlišení a bez reklam. Podobně jako u O2 se dostanou přes set-top boxy k téměř 200.000 domácností.