Nový interaktivní pořad Forum chystá online televize DV TV. Provázet jím bude Filip Horký, vidět je v dramatické upoutávce. Jeho hostů se budou moci ptát i diváci. Poprvé v úterý 28. února ve 20.00.

Dva lidi z AMI přešli do Best Communications

Kateřina Gazdíková a Tomáš Kaplan přišli do týmu pro finance, průmysl a zdravotnictví.

Dva nové lidi přijala PR agentura Best Communications. Kateřina Gazdíková a Tomáš Kaplan nastoupili do týmu specializovaného na komunikaci B2B i B2C pro klienty z oblastí financí, průmyslu a zdravotnictví. Oba přišli z agentury AMI Communications.

Kateřina Gazdíková

Kateřina Gazdíková

Gazdíková se jako seniorní konzultantka zaměří hlavně na lifestylovou komunikaci pro klienty z letectví (Emirates) a hotelnictví (Four Seasons). V AMI dělala pět let, a to pro klienty ze segmentu rychloobrátkového zboží (retailové, automobilové a kosmetické značky). Specializuje se také na PR aktivity s využitím celebrit a komunikaci se společenskými a bulvárními médii.

Tomáš Kaplan

Tomáš Kaplan

Kaplan nastoupil na pozici account manager a dělat bude pro klienty z oblasti financí, zdravotnictví a průmyslu, mezi jinými Bell Helicopter, Renishaw, Bioinova, DLA Piper či izraelskou developerskou Horizon Holding.