Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

E.on má na digitální aktivity Symbio a Brainz

Symbio Digital se bude starat o online aktivity a podílí se na vzniku nové aplikace.

Dva tendry energetické společnosti E.on na dlouhodobou spolupráci v oblasti digitálního marketingu vyhrála agentura Symbio Digital. Stala se jednak dodavatelem grafiky a UX a bude pro E.on zajišťovat část online aktivit (úpravy webu, bannerové kampaně, newslettery), jednak získala možnost pracovat na vzniku nové mobilní aplikace pro správu klientských účtů. Kromě Symbia spolupracuje E.on v oblasti digitálu ještě s agenturou Brainz.

„Do loňského roku nám zajišťovala úpravy webu agentura Ogilvy & Mather, ale současné výběrové řízení se týkalo trochu jiných aktivit, než jaké měla na starost ona, protože jsme loni v půlce roku spustili nový web a rozšířili jeho záběr. V současnosti máme na digitál dvě agentury, kromě Symbia jde o agenturu Brainz. S tou jsme nyní dokončili návrh nového webu pro soutěž Ekologický oskar, který jsme dnes spustili, a řešíme společně komunikační koncepty pro akvizici a doplňkové služby, které nabízíme našim zákazníkům. Symbio se bude nyní věnovat hlavní webové prezentaci a připravuje naši mobilní aplikaci,“ přiblížil Médiáři marketingový manažer digitálních aktivit E.onu Jiří Pudil.

„Pro E.on děláme kreativní koncepty k akvizičnímu funnelu, uživatelské rozhraní a design v rámci komunikace prodeje doplňkových služeb pro zákazníky a komunikaci prodeje produktů pro korporátní klienty,“ přiblížil Štěpán Kleník z Brainz.