Součástí webu TN.cz televize Nova je nově magazín věnovaný automobilům, rozdělený do sekcí Za volantem, Kupte si, Na okruhu a Zábava. Web nabídne reportáže, recenze, rady či žebříčky, a to ve formě textu, fota i videa. Vedoucím redaktorem je Jan Červenka, který dvacet let dělal v tištěných médiích, stál u zrodu časopisů Speed, Top Gear a Autocar. Inzertně web cílí na muže, vytěžit chce hlavně videoreklamu.

Economia spustila Aktuálně.tv s tuctem pořadů

Vydavatel Hospodářských novin přidává k externí produkci od DV TV vlastní klipy.

Celkem 12 pořadů nabízí dnes kolem poledne spuštěný web Aktuálně.tv, na němž vydavatelství Economia soustřeďuje veškerou svou videoprodukci. Od loňského května byly hlavním pořadem externě dodávané rozhovory DV TV Drtinové, Veselovského a spol., nyní je možné si pustit také interně vyráběná videa od redaktorů Hospodářských novin, Ekonomu či Respektu i iHNed.cz a Aktuálně.cz, tištěných a online titulů Economie.

Titulní strana Aktuálně.tv

Přehled pořádů Aktuálně.tv. Kliknutím zvětšíte

K tvářím nového internetového kanálu patří především Miloš Čermák, Erik Tabery, Jindřich Šídlo, Petr Honzejk, Kamil Fila nebo Milan Šíma, pod jehož editorským a dramaturgickým vedením většina nových formátů vzniká. Tematické okruhy zahrnují auto moto, byznys, cestování, jídlo, kulturu, politiku, společnost, sport, styl, technologie, vědu, zahraničí a zdraví.

Aktuálně.tv chce „stavět na autorském přístupu a obsahové kvalitě“, oznámilo vydavatelství. Platforma má Economii pomoci vydělávat víc na videoreklamě.

Titulní strana Aktuálně.tv

Titulní strana Aktuálně.tv