Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Ekonomický deník po Férovi přebírá Musil

Dosavadní šéfredaktor tematického webu Ondřej Fér přechází do Soukupovy Empresy. Jeho nástupce Petr Musil byl od června zástupcem šéfredaktora.

Petr Musil

Petr Musil

Vedení internetového Ekonomického deníku přebírá od 1. listopadu Petr Musil, ekonom, vedoucí katedry financí a ekonomie Bankovního institutu vysoké školy. S tematickým webem firmy Media Network Petra Dimuna a Ivo Hartmanna (vydává i Českou justici a Zdravotnický deník) spolupracuje od jeho spuštění v březnu, od června byl zástupcem šéfredaktora. „Budeme se soustředit na domácí i zahraniční dění v makroekonomice, energetice a technologickém sektoru. Nově jsme začali zpracovávat makroekonomické analýzy,“ načrtl.

Ondřej Fér

Ondřej Fér

Musilův předchůdce Ondřej Fér odchází do vydavatelství Empresa Media Jaromíra Soukupa.