Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Epic PR dělá nábor pro výrobce vláken

Výrobce sklovláknitých pramenů Saint-Gobain Adfors CZ si vybral agenturu Epic PR.

Dodavatel sklovláknitých pramenů Saint-Gobain Adfors CZ si pro zajištění externí komunikace v rámci budování značky zaměstnavatele pro rok 2016 a 2017 vybral agenturu Epic Public relations. Jejím úkolem je podle zástupců agentury posílit povědomí o značce Adfors a podpořit její vnímání coby odpovědného a žádaného zaměstnavatele v regionu východních Čech a jižní Moravy, kde firma ve svých závodech zaměstnává přes 1.700 pracovníků. Agentura se v první řadě zaměří na zajištění vztahů s médii, čímž má podpořit stávající náborové a společensky odpovědné aktivity Saint-Gobain Adfors CZ.

„V souvislosti s aktuálním růstem ekonomiky a poklesem nezaměstnanosti se i u stávajících klientů často setkáváme s potřebou podpory náboru nových zaměstnanců. Kromě toho aktivity přispějí i k upevnění loajality stávajících pracovníků,“ uvedl spolumajitel agentury Ondřej Tesař.

Saint-Gobain Adfors CZ je výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování.