Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Epic PR dělá nábor pro výrobce vláken

Výrobce sklovláknitých pramenů Saint-Gobain Adfors CZ si vybral agenturu Epic PR.

Dodavatel sklovláknitých pramenů Saint-Gobain Adfors CZ si pro zajištění externí komunikace v rámci budování značky zaměstnavatele pro rok 2016 a 2017 vybral agenturu Epic Public relations. Jejím úkolem je podle zástupců agentury posílit povědomí o značce Adfors a podpořit její vnímání coby odpovědného a žádaného zaměstnavatele v regionu východních Čech a jižní Moravy, kde firma ve svých závodech zaměstnává přes 1.700 pracovníků. Agentura se v první řadě zaměří na zajištění vztahů s médii, čímž má podpořit stávající náborové a společensky odpovědné aktivity Saint-Gobain Adfors CZ.

„V souvislosti s aktuálním růstem ekonomiky a poklesem nezaměstnanosti se i u stávajících klientů často setkáváme s potřebou podpory náboru nových zaměstnanců. Kromě toho aktivity přispějí i k upevnění loajality stávajících pracovníků,“ uvedl spolumajitel agentury Ondřej Tesař.

Saint-Gobain Adfors CZ je výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování.