Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Epic PR pomůže komunikaci značce Papera

Na agentuře bude starost o korporátní a produktovou komunikaci.

Agentura Epic Public relations bude mediálně zastupovat třetího největšího dodavatele kancelářských potřeb v Česku, společnost Papera. Loni založená agentura, kterou spoluvlastní Ondřej Tesař, Robert Hladil, Martin Kadlec a Radomír a Ondřej Talábovi, se postará zejména o korporátní a produktovou komunikaci. 

Za Epic bude mít komunikaci značky Papera na starosti Barbara Kotulánová. Ta dříve pracovala v AMI Communications a Plus Press Agency. Má zkušenosti se značkami Rexona, Algida, Speedo, Veselá kráva, Orbit nebo Delvita.