Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Erste chystá mediální tendr pro sedm zemí

Tendr na nákup za 40 milionů eur ročně začne v dubnu. Zvou i stávající agenturu MEC.

Erste Bank

Erste Bank

Erste Group Bank se společně s rakouskými spořitelnami rozhodla přehodnotit své mediální zastoupení v regionu střední a východní Evropy – Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvatsko a Srbsko – a v Rakousku. Rozpočet odhaduje na 40 milionů eur ročně.

Poslední výběrové řízení proběhlo v roce 2009. Tendr po sedmi letech pro sedm zemí má začít v dubnu, rozhodnutí se předpokládá do konce roku. „Předpokládá se, že regionální agenturní síť začne působit od 1. ledna 2017. Tendr povede Erste Group v Rakousku s podporou MediaSense, nezávislé mediálně poradenské společnosti z Londýna,“ oznámila Česká spořitelna, tuzemská država Erste.

„Naše banka prochází v důsledku digitalizace zásadní změnou stejně jako svět médií. Chceme mít jistotu, že služby, které dostáváme od našich agenturních partnerů, jsou prvotřídní a že sledují tep doby v rychle se měnícím oboru,“ prohlásil Daniel Ratzenböck, ředitel komunikace značky Erste Group.