Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Etnetera koupila 20 % v Kafkově Fragile Media

Daniel Kafka po sedmi letech vpustil do své firmy spolumajitele.

Daniel Kafka

Daniel Kafka

Skupina Etnetera získala 20% podíl v digitální agentuře Fragile Media Daniela Kafky. Cena nebyla zveřejněna. Značka, logo i název agentury zůstává zachováno. Fragile Media funguje sedm let, zaměřuje se na online marketing na českém, slovenském a maďarském trhu. Dlouhodobě spolupracuje i právě s firmami ve skupině Etnetera (sdílela s ní už taky kanceláře).

Ta by nyní díky nové akvizici měla umět poskytovat kompletní servis v oblasti online reklamy. Mezi dosavadní významné klienty Fragile media patří Jan Becher Pernod Ricard, Coty, CK Blue Style, Central Group, Marimex či Hollywood Classic Entertainment. Fragile Media loni zvýšila tržby na 33 milionů Kč z 27 milionů rok předtím, zisk před zdaněním meziročně stoupl ze 2 na téměř 3 miliony.

Ta se naposledy rozšiřovala před několika týdny, kdy ovládla firmu AppSatori (nyní Etnetera AppSatori), kterou zakládali Ivan KutilPřemysl Brýl a Vladimír Oraný. Dále do skupiny patří akciová společnost Etnetera, pak Etnetera LogicworksEtnetera ActivateEtnetera Vision.