Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Euromedia koupila distributory Folio a Bookretail

Knižní skupina Euromedia Group posílila v oblasti cizojazyčné literatury a e-commerce, dvěma novými akvizicemi reaguje na rostoucí trend přesunu prodeje z kamenných knihkupectví na internet a zároveň získává nový knižní segment. Koupila totiž společnosti Folio Viktora Hakena a Pavla Mencla, specializující se na distribuci cizojazyčné literatury na tuzemský knižní trh, a Bookretail Jana Nixe, Vladimíra Slavíka a Štěpána Jeřábka, jež provozuje e-shop Levneucebnice.cz a též knihy distribuuje.

Knižní velkoobchod Euromedia Group, který v Česku funguje od jara 1991, patří od letoška pod skupinu e-shopů Rockaway, vedenou Jakubem Havrlantem. Zahrnuje nakladatelské značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, Yoli, Esence, Pragma a také Pikola, novou značku, pod níž od letošního 1. května vychází dětská literatura.