Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Expobank si na PR najala Sinuhet z uskupení AMI

Úkolem vítězné agentury bude podpořit produkty privátního, osobního i firemního bankovnictví.

Expobank

Expobank

Expobank CZ si pro PR komunikaci finančních řešení a služeb vybrala v tendru agenturu Sinuhet. Vítězná agentura vystřídala dosavadního partnera, agenturu Crest Communications.

„Naším cílem bude zvýšit povědomí o bance a komunikačně podpořit produkty a služby, které vytváříme na míru pro zákazníky privátního, osobního a firemního bankovnictví,“ tvrdí Alena Nováková, ředitelka marketingu a komunikace Expobank.

Expobank vstoupila do českého bankovnictví v září 2014, kdy české pobočky německé LBBW Bank majoritně převzal Igor Kim, strategický investor ve finančním sektoru.

Sinuhet patří do komunikační skupiny AMI Group, kam se dále řadí agentury AMI Communications, AMI Corporate Design, AMI CEE, Digital Communications, Pan Solutions a CivCom. Konkrétně Sinuhet se specializuje na nákup medií a realizaci reklamních kampaní. Mezi její klienty patřily v Česku například Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky a Fakultní Thomayerova nemocnice.