Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Extra Publishing jde na trh se svou první knihou

Výpravná publikace První republika 1918-1938 je první z chystaných knih Extra Publishing.

Knižní publikace První republika s vloženými artefakty

Knižní publikace První republika s vloženými artefakty

Časopisové vydavatelství Extra Publishing začíná prodávat svou první knižní publikaci. Je jí kniha První republika 1918-1938, . Její výroba byla náročná – má sedm různých dodavatelů, obsahuje 55 historických artefaktů (mezi nimi Washingtonská deklarace z roku 1918, první zákon samostatné republiky napsaný rukou Aloise Rašína či Mnichovská dohoda z roku 1938) vesměs v původní velikosti i dosud knižně nepublikované informace.

Kniha doplňuje časopisové portfolio Extra Publishing (100+1, Živá historie a další) a vychází z dlouhodobé spolupráce s Vojenským historickým ústavem, Národním archivem a Národním muzeem. Publikace se distribuuje běžnou knihkupeckou sítí po celém Česku a na webu. Doporučená koncová cena je 1.490 Kč.

„Kniha je naším první významnějším, ale nikoliv posledním počinem – ještě do Vánoc bude následovat kniha pro děti. Pokud si na knižním trhu povedou uspokojivě, tak bychom rádi vydávali knihy, tematicky svázané s našimi časopisy, pravidelněji,“ uvedl Pavel Pospíšil z Extra Publishing.