Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Fast Forward otvírá od září pobočku v Dubaji

Agentura Radomíra Čecha bude součástí obchodní komory Czech Gulf Business Council.

Komunikační agentura Fast Forward/Y&R zakládá v Dubaji od 1. září pobočku pod názvem Fast Forward Arabia. Ta bude nabízet marketingové i právní služby pro klienty na Arabském poloostrově a má ambici pracovat i pro lokální klienty ve spolupráci s Young&Rubicam v Dubaji. Médiář o tom informoval ředitel a zakladatel agentury Radek Čech.

Radimír Čech

Radek Čech

Fast Forward/Y&R se také stává součástí komory Czech Gulf Business Council, která svou činnost zahájila 8. září loňského roku a má ambice pomoci českým obchodníkům s rozšířením obchodních příležitostí do Saudské Arábie a přilehlých států Golfského zálivu, a zároveň podpořit nové arabské investory při vstupu na český trh. 

„Vstup Fast Forward/Y&R do Czech Gulf Business Council je důležitým krokem pro posílení důvěryhodnosti a výrazem stability pro nově příchozí firmy, jimž dokáže nabídnout právní a marketingový servis se znalostí lokálního trhu,“ komentoval to výkonný ředitel komory Robert Pergl

Agentura Fast Forward působí na českém trhu působí od roku 2001. Od dubna roku 2013 je na základě afilační dohody novým partnerem agentury Y&R Prague a součástí skupiny Y&R Group. Podobně jako další značky této skupiny dál působí pod vlastní značkou. Do skupiny Y&R Group, spadající pod WPP, dále patří například MEC a Wunderman.