Náš jitřní newsletter přešel na letní provoz: v červenci a srpnu ho budeme posílat jednou týdně, vždy v pondělí. Prázdninová dobrodružství týmu Médiáře můžete sledovat na Instagramu.

FleishmannHillard má dvě nové manažerky

Za spotřební zboží a maloobchod v agentuře odpovídají Alžběta Králová a Ivana Poláčková.

Do komunikační agentury FleishmanHillard nastoupily jako nové klientské manažerky Alžběta Králová a Ivana Poláčková. Budou zodpovídat za práci pro klienty z oblasti spotřebního zboží a maloobchodu.

Alžběta Králová

Alžběta Králová

Králová přišla do FleishmanHillard z odboru komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, předtím působila jako externí PR konzultantka švýcarské firmy Klokan Technologies. Zde měla na starosti komunikaci s mezinárodními klienty, přípravu a implementaci komunikační strategie a správu blogu. Je spoluzakladatelkou Institutu politického marketingu. V této souvislosti pracovala také na předvolebních kampaních v USA a v Česku. 

Ivana Procházková

Ivana Procházková

Poláčková působila před nástupem do FleishmanHillard v neziskovém sektoru, naposledy jako spolupracovnice Královehradecké asociace neziskových organizací. Připravovala mimo jiné reportáže z nejrůznějších akcí a starala se o administrativu.