Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

FleishmannHillard má dvě nové manažerky

Za spotřební zboží a maloobchod v agentuře odpovídají Alžběta Králová a Ivana Poláčková.

Do komunikační agentury FleishmanHillard nastoupily jako nové klientské manažerky Alžběta Králová a Ivana Poláčková. Budou zodpovídat za práci pro klienty z oblasti spotřebního zboží a maloobchodu.

Alžběta Králová

Alžběta Králová

Králová přišla do FleishmanHillard z odboru komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, předtím působila jako externí PR konzultantka švýcarské firmy Klokan Technologies. Zde měla na starosti komunikaci s mezinárodními klienty, přípravu a implementaci komunikační strategie a správu blogu. Je spoluzakladatelkou Institutu politického marketingu. V této souvislosti pracovala také na předvolebních kampaních v USA a v Česku. 

Ivana Procházková

Ivana Procházková

Poláčková působila před nástupem do FleishmanHillard v neziskovém sektoru, naposledy jako spolupracovnice Královehradecké asociace neziskových organizací. Připravovala mimo jiné reportáže z nejrůznějších akcí a starala se o administrativu.