Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Foktová kreativní ředitelkou Inspiro Solutions

Nikola Foktová

Nikola Foktová

Funkci kreativní ředitelky digitální agentury Inspiro Solutions z uskupení Kindred Group nově zastává Nikola Foktová. Do Inspira přišla v roce 2015 jako social media manager. Předtím působila jako marketingová konzultantka kulturního centra Cargo Gallery a jako marketingová specialistka prodejce automobilů Porsche Inter Auto CZ. Teď Foktová přebírá část agendy ředitele agentury Martina Ježka – dohlížet bude na kvalitu kreativních výstupů napříč všemi odděleními.

Samostatnou pozici kreativního ředitele agentura dosud neměla, dávala silné postavení social media manažerům, kteří v rámci struktury agentury zastávají strategickou i kreativní roli.

„Nikola prošla po nástupu do Inspira rychlým rozvojem a brzy se z ní stal idea maker, který určoval směr kreativy v řadě našich projektů i nabídek. Postupem času začala přirozeně roli kreativního lídra plnit, takže oficiální vytvoření nové pozice bylo logickým krokem. Nikola skvěle kombinuje idea making s vizualitou využitelnou napříč platformami. To je v současné době klíčové pro komplexní kampaně spojující ATL se socialem a digitálem,“ vysvětluje ředitel Ježek.