Televize Nova oznámila, že z mluvčí a šéfky PR Anny Suché udělala ředitelku korporátní komunikace, od začátku července. Oddělení korporátní komunikace nějakou dobu šéfa nemělo, do předloňska podobnou pozici na Nově zastával Josef Koukolíček. Anna Suchá dělá na Nově tři roky.

Frekvence 1 odsouvá Dámský klub na víkend

Komerční rádio po čase zase o něco upozaďuje regulátorem opakovaně kritizovaný pořad.

Opakovaně pokutovaný pořad Dámský klub se na rádiu Frekvence 1 přesouvá z všedních odpolední na víkend. Od soboty 5. března se vysílá v čase od 13 do 14 hodin. Změna vysílacího času s sebou má nést také „posun od poradny k zábavě“. V čase od 15 do 16 hodin od pondělí do pátku nově půjde pásmo Tomáše Kučery a Radka Bobáka. Ti na Frekvenci 1 od loňského července uvádějí víkendovou Československou diskotéku a Hitparádu.

Slovák Radek Bobák a Čech Tomáš Kučera. Foto: Frekvence 1

Slovák Radek Bobák a Čech Tomáš Kučera. Foto: Frekvence 1

Dámský klub se dosud vysílal ve všední dny od 16 do 17 hodin, do tohoto času se přesunul z dopoledne, a to v červnu 2014, kdy to Frekvence 1 prezentovala jako letní schéma. Už předtím se rádio snažilo zjemnit obsah pořadu, moderátorky měly ubrat na expresivnosti, za níž regulátor vysílání provozovatele rádia opakovaně káral.

„Záměrem je, aby to lidem v práci lépe utíkalo,“ prohlásil ke změnám v odpoledni ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda, který má k ruce jako manažera programu Jakuba Wajshajtla. Škoda připomněl, že v čase běžné pracovní doby Frekvence 1 dává od pondělí do pátku od 9 do 10 hodin show Těžkýho Pokondra a od 12 do 13 hodin pak pořad Rudy z Ostravy.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr