Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Fundliftu při startu pomáhá Stario

Nová digitální agentura dodala promovideo prvnímu projektu v investorské platformě.

Vůdčí tým Staria tvoří kreativní ředitelka Kateřina Malinová a ředitel Michal Hardyn

Vůdčí tým Staria tvoří kreativní ředitelka Kateřina Malinová a ředitel Michal Hardyn

Investiční skupiny Rockaway a Roklen spustily platformu pro equity crowdfunding Fundlift, s českými projekty, které může svými penězi podpořit veřejnost. Marketing projektu pomáhá zajistit nová digitální agentura Stario, konkrétně natočila propagační video pro první projekt ve Fundliftu, fast food s mexickými jídly Burrito Loco.

K dispozici bude i dalším zájemcům o peníze od lidí. „Jsme ze strany Roklenu doporučená a preferovaná agentura pro tvorbu videa a kreativu,“ přiblížil Médiáři Hardyn.

Stario zaměřená na videoprodukci, tvorbu microcontentu, správu sociálních sítí a výkonnostní kampaně. Na českém trhu působí od ledna, zatím jako klienty získala Svět zdraví, HotHot Exclusive, Ignum či ČSOB Pojišťovnu.