Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Fundliftu při startu pomáhá Stario

Nová digitální agentura dodala promovideo prvnímu projektu v investorské platformě.

Vůdčí tým Staria tvoří kreativní ředitelka Kateřina Malinová a ředitel Michal Hardyn

Vůdčí tým Staria tvoří kreativní ředitelka Kateřina Malinová a ředitel Michal Hardyn

Investiční skupiny Rockaway a Roklen spustily platformu pro equity crowdfunding Fundlift, s českými projekty, které může svými penězi podpořit veřejnost. Marketing projektu pomáhá zajistit nová digitální agentura Stario, konkrétně natočila propagační video pro první projekt ve Fundliftu, fast food s mexickými jídly Burrito Loco.

K dispozici bude i dalším zájemcům o peníze od lidí. „Jsme ze strany Roklenu doporučená a preferovaná agentura pro tvorbu videa a kreativu,“ přiblížil Médiáři Hardyn.

Stario zaměřená na videoprodukci, tvorbu microcontentu, správu sociálních sítí a výkonnostní kampaně. Na českém trhu působí od ledna, zatím jako klienty získala Svět zdraví, HotHot Exclusive, Ignum či ČSOB Pojišťovnu.