U nás lidi rostou. Zavolej nám hned teď!

Je tu Instameet Summit 2017. Proběhne už příští čtvrtek. Bude InstaKatovna, přijdou odborníci z Peppermintu, Nielsen Admosphere či Socialbakers, instagramistky Zorka Hejdová či Patricie Solaříková. Přijďte taky.

Fuxa a BigBoard uvádí lifestylový web Flowee

Nový online magazín Flowee se orientuje na osobní rozvoj a takzvaný chytrý životní styl.

Ctirad Hemelík

Ctirad Hemelík, menšinový spolumajitel Flowee

Odstartoval online magazín Flowee, zaměřený na osobní rozvoj a „chytrý“ životní styl. provozuje ho firma Flowee, jejíž 35 % vlastní Richard Fuxa a dalších 35 % jeho billboardová společnost BigBoard Praha. Po 15 % pak mají Ctirad Hemelík, organizátor Festivalu Evolution, a Martin Hájek.

„Flowee vnímám jako vstup do zajímavého a rostoucího segmentu. Věřím, že propojením s největšími opinion lídry na tomto trhu, kteří za sebou mají léta spolupráce s tak zvučnými jmény, jako je například Deepak Chopra či Dan Millman, se podařilo vybudovat projekt, který má obrovský potenciál,“ prohlásil Fuxa.

„Zdánlivě dvě neslučitelné sféry – klasický lifestyle, jak je zažitý v mediálním světě v Čechách, a zdravo + bio + eko sféra se krásně propojují,“ tvrdí šéfredaktorka webu Jana Tobrmanová Čiháková. Psané reportáže doplňují videopořady či podcasty. K přispěvatelům patří bývalý vrcholový manažer Jan Mühlfeit, kuchařka Hanka Zemanová či trenér Marián Jelínek.