Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Fyi Prague nově komunikuje za čerpačky OMV

Provozovatel čerpacích stanic OMV Česká republika si ve výběrovém řízení pro public relations vybral agenturu Fyi Prague Jana Řezáče a Františka Brože. Jejím úkolem bude kompletní tiskový servis a také aktivity k posílení pozice značky. U OMV střídá dosavadní agenturu Grayling.

„Intenzivní media relations budeme kombinovat s projekty, které nám pomohou nově navázat či upevnit vztahy s důležitými stakeholdery značky. Chytrými minikampaněmi chceme dokázat, že OMV pro zákazníky zajistí ideální servis na dlouhé cesty, víkendové vyjížďky nebo městské dojíždění,“ plánuje Jan Řezáč z Fyi Prague.

Rakouská OMV v Česku provozuje přes 160 čerpacích stanic ve strategických dopravních uzlech a důležitých silničních tazích. Na tuzemský trh vstoupila v roce 1991.