Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Galgonkovo Tady získalo klienta UPB

Distributorovi prémiového alkoholu agentury zajistí kompletní kreativně-mediální servis.

Jan Galgonek

Jan Galgonek

Tady, uskupení marketingových agentur Jana Galgonka, rozšířilo portfolio o nového klienta, firmu Jakuba Janečka a Jiřího Rabela Ultra Premium Brands – Central Europe (UPB), prodejce prémiových alkoholických nápojů. Na českém trhu reprezentuje značky Zacapa, Russian Standard nebo Diplomático.

Skupina Tady zajistí kompletní kreativně-mediální servis v oblasti digitálních médií. Online komunikace včetně tvorby microsite se ujala agentura Bistro, Adexpres se postará o nákup médií, propagaci na sociálních médiích převzala agentura Bistro Social.