Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Get Boost chystá databázi influencerů Influx

Vznikající platforma Influx umožní spravovat a analyzovat kampaně s populárními osobnostmi na sociálních sítích. Odstartovat má do konce roku.

David Růžička z Get Boostu. Foto: Jiří Koťátko

David Růžička z Get Boostu. Foto: Jiří Koťátko

Agentura Get Boost Tomáše Gavlase a Davida Růžičky připravuje interaktivní databází influencerů na sociálních sítích v Česku a na Slovensku. Ponese název Influx a zahrne youtubery, vloggery a bloggery. Gavlas s Růžičkou to dnes oznámili před víc než stovkou účastníků mikrokonference Médiáře Videomarketing 2015. Na nové platformě Get Boost pracuje od letošního jara, klientům agentury by měla být k dispozici nejpozději od konce letošního roku.

Prostřednictvím Influxu bude možné spravovat víc kampaní na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube najednou, a analyzovat je zpětně i průběžně. Data přitom budou pocházet ze zmíněných sítí, Influx umožní analytiku – informace o výkonu jednotlivých kampaních – v reálném čase.

Ukázka z chystaného agregátoru Influx. Zdroj: Get Boost

Ukázka z chystaného agregátoru Influx. Zdroj: Get Boost

Influx nebude jedinou platformou pro kampaně s vlivnými a populárními tvářemi mladých tvůrců na sociálních sítích. Shodou okolností dnes oznámila spuštění podobné nové platformy Hashtag5 digitální agentura TL5. Ta se zaměřuje na marketingové využití instagramistů s největším publikem a také ona nabízí správu i vyhodnocení kampaní značkám i mediálním agenturám.