Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Get Boost najal Čápovou jako šéfku marketingu

Lenka Čápová přišla z mediálky Adexpres. Má zdůraznit posun v zaměření Get Boostu.

Lenka Čápová

Lenka Čápová

Agentura Get Boost Tomáše Gavlase a Davida Růžičky, zaměřená na marketing prostřednictvím videoserveru YouTube a tvůrců na něm, se rozhodla zvýraznit svou komunikaci. Najala proto marketingovou manažerku. Tou je od září Lenka Čápová, která dřív působila v internetové mediální agentuře Adexpres. Zároveň dělá marketing v neziskové organizaci Loono. V minulosti pomáhala propagovat kulturní aktivity i rychloobrátkové zboží, dělala mimo jiné v Berlíně.

V Get Boostu má zvyšovat povědomí o rozšiřujícím se portfoliu služeb. Cílem agentury je přitom prodat netradiční reklamní kampaně na YouTube s využitím tuzemských youtuberů. V počátcích se přitom působení agentury soustředil jen na management youtuberů, jejich zastupování vůči značkám. Nyní se posunuje ke strategiím firemních kanálů na YouTube.

Na posun v zaměření agentury mají poukázat i nová náplň jejího webu, s řadou případových studií.