Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

H1.cz pomůže Kulině do Polska a Maďarska

Agentura je klíčovým partnerem pro další zahraniční expanzi kuchyňského e-shopu.

Internetová agentura H1.cz prohlubuje spolupráci s provozovatelem e-shopu Kulina, zaměřeného na značkové kuchyňské vybavení. Ten závěrem roku, kvůli zvýšené předvánoční poptávce, vstupuje na polský a maďarský trh a spolehne se přitom na online marketing. H1.cz má proto zajistit programatický nákup reklamy prostřednictvím platformy Xaxis, reklamní kampaně ve vyhledávací síti Google a kampaně na Facebooku.

Na začátku listopadu už Kulina spustila polský web, maďarské stránky se mají rozběhnout počátkem prosince. H1.cz pomáhala Kulině marketingově rozjet slovenskou verzi e-shopu. Pro Kulinu agentura dělá tři roky, za tu dobu pomohla zvýšit tržby v Česku o 27 %. Pražskou firmu vlastní Denisa Metzgerová, zakládal ji bratři Zbyšek a Richard Petrlíčkovi.