Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

H1.cz pomůže Kulině do Polska a Maďarska

Agentura je klíčovým partnerem pro další zahraniční expanzi kuchyňského e-shopu.

Internetová agentura H1.cz prohlubuje spolupráci s provozovatelem e-shopu Kulina, zaměřeného na značkové kuchyňské vybavení. Ten závěrem roku, kvůli zvýšené předvánoční poptávce, vstupuje na polský a maďarský trh a spolehne se přitom na online marketing. H1.cz má proto zajistit programatický nákup reklamy prostřednictvím platformy Xaxis, reklamní kampaně ve vyhledávací síti Google a kampaně na Facebooku.

Na začátku listopadu už Kulina spustila polský web, maďarské stránky se mají rozběhnout počátkem prosince. H1.cz pomáhala Kulině marketingově rozjet slovenskou verzi e-shopu. Pro Kulinu agentura dělá tři roky, za tu dobu pomohla zvýšit tržby v Česku o 27 %. Pražskou firmu vlastní Denisa Metzgerová, zakládal ji bratři Zbyšek a Richard Petrlíčkovi.