Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

H1.cz vyhrála online tendr Preciosy

Příprava komunikační strategie zahrnuje i novou webovou prezentaci.

Prodejna Preciosy v Praze

Prodejna Preciosy v Praze

Digitální agentura H1.cz, která je součástí mediální skupiny GroupM, zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Preciosa Crystal Components. Agentura pro klienta navrhne celkovou komunikační strategii v online prostředí.

Klíčovou součástí projektu bude i návrh nové webové prezentace, jejíž spuštění je plánované 1. ledna 2016. Webová prezentace se zaměří na  historii společnosti, ale i na spolupráci se současnými designéry.

Preciosa, která vyrábí například lustry, perly či bižuterii z českého křišťálu, se zaměřuje z 99 % na zahraniční trhy, zejména na Asii, Blízký východ a Brazílii. Web se má stát důležitým akvizičním kanálem pro B2B segment napříč všemi klíčovými regiony.