Konečně je to tady. V prvním zářijovém týdnu pořádáme hvězdně obsazenou debatu o studii Marka Cichoně o vztahu agentur s marketéry ve velkých firmách. Zajistěte si lístky včas.

Harmonie TV přidala erotiku

Scenérie pořadu Erotikon

Scenérie pořadu Erotikon. Prvním hostem byla moderátorka Kateřina Kristelová

První vydání magazínu Erotikon

První vydání magazínu Erotikon

Paula Wild a Kateřina Kristelová

Paula Wild a Kateřina Kristelová

Zábavní televize Harmonie zařadila do svého programu erotický magazín Erotikon moderovaný bývalou pornoherečkou Pavlou Novákovou (vystupovala jako Paula Wild). Poprvé běžel ve čtvrtek 15. května od 22 hodin. Harmonie, jejímž ředitelem je momentálně Roman Anton, už ve čtvrtek 8. května ve 20.30 uvedla talk show Showlife Evy Decastelo, na poslední týden v květnu slibuje výběr videí Viděls to?! s Bořkem Slezáčkem a kromě také novinku TV Rockparáda.

Program televize dosud hlavně recykloval několik let staré reportáže internetové Boom TV. Občerstvování programu přochází zhruba dva měsíce poté, co Harmonie TV vešla do pozemní televizní sítě v Praze a středních Čechách. Stanice startovala v červnu 2011 jako televize pro seniory, letos vyhlásila mírné omlazení programu.

S přechodem na pozemní vysílání byl ředitelem televize jmenován zmíněný Roman Anton, zakladatel Boom TV. Vystřídal Jiřího Hegera, který zůstává jednatelem telekomunikačního družstva Coop TV, jež je držitelem vysílací licence.