Z Economie odchází další novinář, editor domácí rubriky Aktuálně.cz Michal Štůsek. Proč, popsal v otevřeném dopisu řediteli redakcí Vladimíru Piskáčkovi a kolegům. „Hospodářské noviny se až na výjimky změnily ve snadno přehlédnutelný soubor článků bez větší kreativity ve zpracování a Aktuálně.cz skončilo jako sběrač drobků, které spadly ze stolu novinovým editorům,“ míní.

Havas PR řídí Vlasák a Pavlíček, střídají Wheeler

Výkonnými řediteli PR agentury Havasu jsou Martin Pavlíček a Michal Vlasák.

Michal Vlasák (vlevo) a Martin Pavlíček

Michal Vlasák (vlevo) a Martin Pavlíček

Kateřina Wheeler odchází po devíti letech z agentury Havas PR, kterou dosud vedla. Výkonnými řediteli se stali Martin PavlíčekMichal Vlasák. Dál do pozice account director pro oblast informačních technologií a komunikací povýšila Daniela Chovancová, pozici social media director obsadila Ljuba Kotásková a account directorkou pro rychloobrátkové zboží a eventy je nově Lucie Strnadová.

Vystudovaný žurnalista a médiolog Vlasák přišel do Havasu v roce 2007, v roce 2012 se stal zástupcem ředitele, teď vede tým korporátní komunikace. Pavlíček přišel do Havasu začátkem letoška z české pobočky operátora UPC, kde dělal ředitele komunikace. V předchozích deseti letech působil jako ředitel korporátní komunikace Unipetrolu, respektive jako mluvčí ČEZ. V Havasu vede tým pro finanční a zdravotnický sektor.

Letos agentura získala jako klienty značky Axa Assistance, Google, Iveco Bus, HSBC, Sazka, Teva či Walmark. Stejně jako konkurenční PR.Konektor či Grayling se nazaměřuje čistě na PR, ale kombinuje media relations třeba s digitálními a sociálními médii.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr