Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Headliner uvádí přílohu legend Tři veteráni

Digitální časopis o hudbě zařazuje sekci matadorů Vojtěcha Lindaura a Josefa Vlčka.

Titulní strana zářijového Headlineru s novou přílohou Tři veteráni

Titulní strana zářijového Headlineru s novou přílohou Tři veteráni

Online měsíčník o hudbě Headliner uvádí ve svém třicátém, zářijovém vydání novou přílohu Tři veteráni. Za jejím obsahem stojí matadoři oboru Vojtěch Lindaur a Josef Vlček, symbolicky k sobě přizvali zesnulého Vladimíra Vlasáka. Autorsky budou přispívat i Jiří Černý či Saša Neuman. Příloha resuscituje sloupky Viděno sudem Petra „Hraboše“ Hrabalíka. Vlček začíná psát seriál Slavíci, jímž rok po roce rekapituluje události v československé populární hudbě.

„Vojtěch Lindaur je první, kdo mi dal jako začínajícímu hudebnímu novináři prostor. Je mi ctí, že jeho tým ostřílených legend tuzemské publicistiky teď našel zázemí na našich stránkách. Výsledek perfektně doplňuje základní autorskou myšlenku Headlineru, jíž je propojování stylů a přístupů k psaní,“ podotkl ke Třem veteránům šéfredaktor Headlineru Honza Vedral.

S novým číslem přechází Headliner na nový redakční systém, čtenáři v tabletech a chytrých telefonech si budou muset stáhnout či aktualizovat aplikaci. Časopis je dostupný i na webu. Ve všech formátech zůstává zdarma.