Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Hochmannová v marketingu Channel Crossings

Iveta Hochmannová

Iveta Hochmannová

Novou marketingovou manažerkou jazykové agentury Channel Crossings je od konce května Iveta Hochmannová. Nahrazuje na této pozici Evu Sommerovou, která po svém desetiletém působení v agentuře odešla na mateřskou dovolenou.

Hochmannová absolvovala ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Studovala ve španělské Seville, absolvovala dvouměsíční jazykový pobyt v Miami, letní školu ve Vietnamu a půlroční studijní pobyt na Taiwanu. Při studiu pracovala jako organizátorka golfových turnajů a po škole v eventové incomingové agentuře Maxin Prague, pak jako marketingová manažerka na klinice estetické dermatologie Donska Clinic.