Neziskový web Hlídací pes spustil crowdfunding, vybírá přes web Nadačního fondu pomoci Karla Janečka. Janeček každý z darů navýší. Vybrané peníze půjdou na expanzi do regionů, posílení centrální redakce a na tištěný speciál Babiš vs. Sobotka, Skutečný příběh voleb, jenž má vyjít v září.

Hokejová liga mistrů na Sport1 a Sport2 do 2020

AMC Networks International koupila práva na evropskou soutěž na další tři roky.

Utkání českých klubů v Hokejové lize mistrů budou moci čeští i slovenští diváci dál sledovat na stanicích Sport1 a Sport2. Ty budou soutěž vysílat až do roku 2020, společnost AMC Networks International, která kanály provozuje, prodloužila letos končící smlouvu s Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF) o další tři roky. V letošní sezóně Sport1 a Sport2 odvysílají celkem 58 zápasů živě, včetně finále, které se hraje 7. února. 

Samotnou soutěž čekají od nadcházející sezóny výrazné změny, které by ji měly zatraktivnit. Počet účastníků se sníží o třetinu na 32 týmů a zakládající členové už nebudou mít jistotu startu. Mezi 32 účastníky bude mít jedna země maximálně pět zástupců. Jistotou startu bude mít jen vítěz z předchozí sezóny s tím, že své zemi tím nezajistí místo navíc.