Kdo jste přihlášeni k našemu newsletteru a zadali jste úplné údaje, můžete se už tento týden těšit na čtvrté číslo tištěného čtvrtletníku Médiáře. Přináší to nejlepší z našeho webu za uplynulý čtvrtrok, ale třeba také původní report z akce Snapujem! Podívejte se na obsah a na titulní stranu.

Holečková přešla z PR.Konektoru do Gongu

Novou konzultantkou PR nové agentury spadající pod Adexpres je Eva Holečková.

Eva Holečková

Eva Holečková

Novou PR konzultantkou agentury Gong se stala Eva Holečková. Přišla z agentury  PR.Konektor, kde působila v téže pozici v oddělení rychloobrátkového zboží. Pracovala pro klienty jako Johnnie Walker, Captain Morgan, Happyeat, AMC Networks International CE, Burger King a další. Dříve se podílela na přípravách, organizaci a propagaci uměleckých festivalů, výstav a kampaní, jako bylo například Pražské Quadriennale 2015, Festival animovaného graffiti Fagani, aktivity galerie The Chemistry Gallery a podobně.

Také v PR agentuře Gong se bude věnovat klientům z oblasti rychloobrátkového zboží a lifestyle, přičemž se bude starat o komunikaci značek včetně správy kampaní. 

PR agentura Gong vznikla letos jako další značka skupiny Adexpres. Řídí ji Tomáš Vozáb, který stejně jako Holečková přišel z PR.Konektor.