Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Holečková přešla z PR.Konektoru do Gongu

Novou konzultantkou PR nové agentury spadající pod Adexpres je Eva Holečková.

Eva Holečková

Eva Holečková

Novou PR konzultantkou agentury Gong se stala Eva Holečková. Přišla z agentury  PR.Konektor, kde působila v téže pozici v oddělení rychloobrátkového zboží. Pracovala pro klienty jako Johnnie Walker, Captain Morgan, Happyeat, AMC Networks International CE, Burger King a další. Dříve se podílela na přípravách, organizaci a propagaci uměleckých festivalů, výstav a kampaní, jako bylo například Pražské Quadriennale 2015, Festival animovaného graffiti Fagani, aktivity galerie The Chemistry Gallery a podobně.

Také v PR agentuře Gong se bude věnovat klientům z oblasti rychloobrátkového zboží a lifestyle, přičemž se bude starat o komunikaci značek včetně správy kampaní. 

PR agentura Gong vznikla letos jako další značka skupiny Adexpres. Řídí ji Tomáš Vozáb, který stejně jako Holečková přišel z PR.Konektor.