Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Hrbek novým marketingovým ředitelem Kofoly

Marketing Kofoly povede Karel Hrbek, Jiří Vlasák míří do Polska.

Zleva Jiří Vlasák a Karel Hrbek. Foto: Luboš J. Marek

Zleva Jiří Vlasák a Karel Hrbek. Foto: Luboš J. Marek

Od 1. listopadu se stal novým marketingovým ředitelem nápojového výrobce a distributora Kofola CS Karel Hrbek, dosavadní senior brand manažer pro značku Kofola. Jeho předchůdce Jiří Vlasák odchází do Polska, kde bude rozvíjet značky v rámci skupiny, a to na pozici komerčního ředitele společnosti Hoop Polska.

Vlasák se s marketingovým týmem od roku 2012 podílel na změně řízení aktivit společnosti Kofola v Česku a na Slovensku. Během jeho působení získala Kofola CS síť s nápoji Ugo a uzavřela distribuční spolupráci s firmami Evian a Rauch.

Hrbek pracuje v Kofola CS desátý rok. Na starost měl dosud nejen Kofolu, ale i další značky, jako je energetický nápoj Semtex, RC Cola nebo Citrocola. Stál za nejvýraznějšími marketingovými kampaněmi pro značku Kofola, včetně té nejčerstvější na Fofolu.