Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Huawei natočila v Praze klip ke své nové „hymně“

Výrobce mobilních telefonů vytvořil v Praze videoklip ke svému současnému mottu.

Klip Huawei vypráví o cestě mladé klavíristky z maloměsta na velká koncertní pódia

Klip Huawei vypráví o cestě mladé klavíristky z maloměsta na velká koncertní pódia

Výrobce mobilních telefonů Huawei představil v září nový videoklip k aktuální „hymně“ jeho spotřebitelské divize, kterou tvoří od letošního ledna píseň Dream it possible v interpretaci zpěvačky Delacey. Videoklip se točil v létě v Praze a v okolí. Lokace pro natáčení vybrala a zajistila česká lokační firma 5to12 Productions, kterou v roce 2009 založila Kristyna Kodet.

Příběh zhruba čtyřminutového klipu vypráví o cestě mladé talentované klavíristky z malého městečka na hudební školu do velkoměsta, představovaného Prahou, a poté na pódia respektovaných koncertních síní – například v Rudolfinu. Podle zástupců Huawei tak symbolizuje vzestup Huawei od malé firmy až mezi „elitu technologických společností dneška“. Ústřední motiv Dream it possible navazuje na slogan značky Make it possible

Produkce klipu se ujala americká společnost Wondros pod vedením kreativců Dennie Gordona, Jesse Dylana a Patricka Warrena.