Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Ikea přibrala ke Kaspenu Saatchi & Saatchi

Reklamu Ikey pro Česko, Slovensko a Maďarsko zajistí Saatchi & Saatchi a Kaspen.

Ikea. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Ikea. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Nábytkářský řetězec Ikea dokončil výběrové řízení na druhou kreativní agenturu pro region Česko, Maďarsko a Slovensko. Od ledna 2017 zahájí spolupráci s agenturou Saatchi & Saatchi, která doplní stávající kreativní agenturu, jíž je Kaspen/Jung von Matt.

Tendru se zúčastnilo osm agentur. Do finálového kola se dostaly agentury Ogilvy & Mather, Young & Rubicam, ACG Advanced Communication Group a Saatchi & Saatchi.

„Ikea pokračuje ve svém záměru mít víc regionálně produkovaných kampaní, které jsou připraveny na míru potřebám a charakteru českého, maďarského a slovenského trhu,“ uvedla tisková mluvčí a PR manažerka Ikey Zdenka Pecková.

Podle Michala Kroupy, manažera externí komunikace Ikey pro zmíněné tři země, vytvořil řetězec strukturu pro spolupráci s oběma kreativními agenturami. Kromě Saatchi & Saatchi tak bude pro Ikeu nadále pracovat i její stávající kreativní agentura Kaspen/Jung von Matt, která je jejím partnerem už téměř pět let.