Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

„Internet nemá budoucnost“ a „tisk má být grátis“

Silné teze o budoucnosti dvou zásadních mediatypů jsou hlavním obsahem nového audiotýdeníku Médiáře. Posledního prázdninového, brzy už bude podzim.

Budoucnost internetu a tisku, o to jde v našem novém audiotýdeníku. Tentokrát poněkud psychedelické vysílání vyvěralo z letní atmosféry mírného útlumu. Rozebrali jsme též, proč nám nadávají do moderátorů, mluvili jsme o nebezpečí nadsázky a kolega Prchal jako bonus přidal anekdotu z 90. let. Poslouchejte.

Ondřej Aust (vlevo) a Marek Prchal u mikrofonu (vpravo)

Ondřej Aust (vlevo) a Marek Prchal u mikrofonu (vpravo)

Jak poslouchat náš podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo v jednoduché mobilní aplikaci. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.