Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

„Internet nemá budoucnost“ a „tisk má být grátis“

Silné teze o budoucnosti dvou zásadních mediatypů jsou hlavním obsahem nového audiotýdeníku Médiáře. Posledního prázdninového, brzy už bude podzim.

Budoucnost internetu a tisku, o to jde v našem novém audiotýdeníku. Tentokrát poněkud psychedelické vysílání vyvěralo z letní atmosféry mírného útlumu. Rozebrali jsme též, proč nám nadávají do moderátorů, mluvili jsme o nebezpečí nadsázky a kolega Prchal jako bonus přidal anekdotu z 90. let. Poslouchejte.

Ondřej Aust (vlevo) a Marek Prchal u mikrofonu (vpravo)

Ondřej Aust (vlevo) a Marek Prchal u mikrofonu (vpravo)

Jak poslouchat náš podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo v jednoduché mobilní aplikaci. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.