Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Jak díky PR a employer brandingu zvýšit výnosy

Druhý náš PR Brunch napoví, jak udělat ze zaměstnanců ambasadory značky.

Patrik Schober. Foto: Vojta Herout

Patrik Schober při prvním, únorovém PR Brunchi. Foto: Vojta Herout

Druhý PR Brunch agentury Pram Consulting a Médiáře otevře aktuální téma employer brandingu a poradí, jak je v této oblasti možné využít public relations, aby všechny aktivity pozitivně ovlivňovaly příjmy vaší společnosti.

O čem bude řeč

 • Prioritou většiny firem jsou kvalitní zaměstnanci. Dozvíte se, jak udělat ze zaměstnanců ambasadory značky a jak tím zvýšit prodeje firmy.
 • Prozradíme vám strategii a tipy, jak může PR pomoci k získání nových kvalitních zaměstnanců a udržení stávajících.
 • Probereme také vliv médií na employer branding a poradíme, jak využít média nové generace v komunikaci se zaměstnanci.

Těšit se tentokrát můžete i na panelovou diskusi se zajímavými hosty a praktické ukázky případových studií značek, které už ví, jak na employer branding.

V panelové diskusi promluví

Zleva Jan Podhorný, Jan Somol, Luděk Kremser

Zleva Jan Podhorný, Jan Somol, Luděk Kremser

 • Jan Podhorný, head of marketing & graphic design, Tescoma
  Uvést na trh každý měsíc dvacet nových produktů? Proč ne… Perfektní znalost novinek je pro zaměstnance obchodu a marketingu klíčovým faktorem k šíření těchto informací do retailu, e-commerce, a PR komunikace. Jak takový systém nastavit, co to obnáší na straně firmy a jaký to má vliv na zvýšení tržeb, prozradí Jan Podhorný.
 • Jan Somol, employer branding advisor, Universum
  Jan Somol má v české pobočce společnosti Universum, která je globální jedničkou ve výzkumech v oblasti employer brandingu, na starosti komunikaci s firmami a zajištění, že čísla z průzkumů se stanou skutečným pomocníkem při budování efektivní zaměstnanecké značky a přilákání top talentů.
 • Luděk Kremser, CEO, Scholasticus
  Luděk Kremser pracoval mimo jiné ve společnostech Fujitsu a Microsoft na nejrůznějších obchodních a marketingových pozicích. Mezinárodní zkušenosti získal v centrále společnosti Microsoft v americkém Redmondu, kde měl na starost uvádění nových produktů na celosvětový trh. Po návratu do České republiky působil jako marketingový ředitel a generální ředitel pro obchodní rozvoj ve společnosti Lasvit. Nyní působí jako CEO ve společnosti Scholasticus a nezávislý konzultant v oblasti mezinárodního marketingu a prodeje.

Celý program opět moderuje Patrik Schober, managing partner Pram Consulting.

Kdy a kde

PR Brunch proběhne v úterý 24. 5. 2016 od 9.30 v nových kancelářích vývojářské firmy Strv, v 7. patře kancelářské budovy River Garden v pražském Karlíně. Adresa je Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8. Parkování není zajištěno.

Přihláška

Kapacita je naplněna, registrace uzavřeny. Děkujeme za zájem.