Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

K Dotyku přibudou tři tabletové časopisy

Další tituly Tablet Media postupně začnou vycházet v listopadu. Týdeník Dotyk Byznys povede Libor Akrman z Economie.

  • ČTK
  • 23. 10. 2014 14:07

Vydavatelství Tablet Media v listopadu začne vydávat další čistě tabletová periodika Dotyk Styl Royal, Dotyk Styl Bydlení a Dotyk Byznys. Magazíny budou ke stažení zdarma do mobilních zařízení s operačním systémem iOS a Android. ČTK o tom informovalo vydavatelství Michala Klímy, které od loňského května vydává první český čistě tabletový magazín Dotyk.

Nové Dotyky

Nové Dotyky

Měsíčník o historii a současnosti královských rodů Dotyk Styl Royal poprvé vyjde 3. listopadu. Podle vydavatele zaplňuje na trhu dosud tematicky neobsazený prostor. Zaměří se na život moderní šlechty, přinese informace o královských rodinách a významných událostech v jejich životech, potomcích šlechticů v České republice a chybět nemají ani zprávy o šlechtickém životním stylu. Měsíčník připravuje autorka blogu o královských rodech Michaela Ducháčková.

Dotyk Styl Bydlení vyjde 10. listopadu. Tematicky se zaměří na oblast architektury, designu a vybavení domů, bytů i kanceláří. Články nabídnou rovněž virtuální prohlídky, videa a fotogalerie. Měsíčník připravuje Marie Lucová, která v uplynulých šestnácti letech pracovala v týdeníku Ekonom a nyní spolupracuje s měsíčníkem Moderní řízení, Lidovými novinami a tabletovým týdeníkem Dotyk.

Jednou týdně bude od 24. listopadu vycházet Dotyk Byznys. Jeho cílem je poskytnout přehled nejpodstatnějších témat a událostí v české i zahraniční ekonomice a byznysu. Mezi jeho informační zdroje patří prestižní periodika jako například The Economist, Le Monde nebo Le Nouvel Economist. Týdeník vede Libor Akrman, který od roku 2001 pracoval v Economii, kde sedm let vedl ekonomickou rubriku iHNed.cz, také rozjížděl podnikatelský portál ProByznys.info a od loňského podzimu působil jako editor Hospodářských novin.