V úterý 30. srpna startuje na rádiu Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den od 12.00 do 13.00, kdy předtím pět let vysílal Ruda z Ostravy, nabídne mix hudby, zpráv a zábavy. Bouček chystá zábavní vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem Libor Bouček volá na Hrad a či bleskový kvíz. „Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ prohlásil Bouček, který dosud musel vstávat kvůli ranní moderaci od 6.00 do 9.00.

Obchod VLP bude řídit Marek z Mafry

Michal Klíma jako ředitel vydavatelství regionálního tisku Vltava-Labe-Press nahrazuje dosavadní šéfy obchodního oddělení dlouholetým manažerem konkurenční firmy.

Zleva Josef Moravec, Eva Hanáková, Dominika Kalinová, Petr Marek. Foto: Vltava-Labe-Press

Zleva Josef Moravec, Eva Hanáková, Dominika Kalinová, Petr Marek. Foto: Vltava-Labe-Press

Vydavatelská skupina Vltava-Labe-Press bude mít ve svém vedení další čtyři nové manažery. Od 1. dubna bude obchodním ředitelem Petr Marek, dlouholetý člen nejvyššího vedení konkurenční Mafry. Dělal tam 15 let, v jejím představenstvu seděl od roku 2007, od předloňska pracoval jako výkonný ředitel regionálních novin Český domov vydavatelství Strategic Consulting. Střídá stávající obchodní manažery, kteří museli odejít.

Už dnes 1. března přichází do Vltava-Labe-Press jako ředitel distribuce Josef Moravec, který tutéž pozici zastával v letech 2009 až 2014 rovněž v Mafře a poté v Economii dělal ředitele distribuce, výroby a obchodu. Šéfredaktorka tabletového časopisu Dotyk Eva Hanáková se stala zástupkyní generálního ředitele Michala Klímy pro obsahové strategie. „Jejich úkolem je zvýšit obsahovou úroveň, inzertní výnosy i čtenost Deníku,“ prohlásil Klíma k Markovi, Moravcovi a Hanákové.

Na pozici ředitelky pro finanční a strategické řízení dnes ve VLP nastupuje Dominika Kalinová z mateřské Penty. Kalinová je od loňského listopadu členkou představenstva VLP a nyní bude odpovídat za akviziční a rozvojové projekty. Dřív působila v Pentě na pozici investiční manažerky, starala se o akvizice a řízení projektů AB Facility a Aero Vodochody. Předtím dělala v Siemensu či firmě Casspeat.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr