Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Kaufland zase pojede letní koncerty

Monkey Business, Chinaski a další míří na putovní sérii vystoupení.

Z loňského koncertu pořádaného Kauflandem

Z loňského koncertu pořádaného Kauflandem

Monkey Business, Chinaski, Wanastovi Vjecy, Jaroslav UhlířVěra Martinová, Xindl X, Michal Hrůza, Petr Bende a další hudebníci a hudební skupiny vystoupí na festivalu Z lásky k hudbě, který letos podruhé, stejně jako loni, pořádá obchodní řetězec Kaufland. Ukáže i skupinu Čechomor, která složila reklamní píseň Kauflandu k jeho dlouhodobé kampani Z lásky k Česku. Putovní festival se objeví ve městech Ústí nad Labem, Olomouc, Karlovy Vary, Příbram, Mikulov a Karviná.

Kaufland propaguje festival v médiích vlastních (prostřednictvím webu, v rádiu v prodejnách, v zákaznických novinách, ve speciálním newsletteru) i externích (billboardy, online, Facebook).