Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Když v ČT sněží

Českou televizi kritizujeme, někdy je sněhu moc, ale i se jí klaníme. Pusťte si nový podcast.

Bodový scénář Roberta Maleckého pro Události v zimě, nezbytná glosa k Reportérům ČT, kteří zahýbali Hradem, a minimálně tři nové časopisové koncepty podle Marka Prchala. To je další Polemizování s Prchčou, tedy nový díl našeho podcastu, audiotýdeníku Médiáře, o který si tolik píšete.

Zleva Marek Prchal, mistr zvuku Lukáš Turza, Ondřej Aust

Zleva Marek Prchal, mistr zvuku Lukáš Turza, Ondřej Aust

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.