Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích u Tanvaldu. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Média pro VZP nakoupí za 44 milionů Knowlimits

Mediální agentura Knowlimits zvítězila v tendru VZP na dvouletou mediální kampaň.

Dvouletou zakázku Všeobecné zdravotní pojišťovny na nákup mediálního prostoru získala mediální agentura Knowlimits. Konečný rozpočet zakázky činí 44,2 milionu Kč. Úkolem agentury bude zajistit nákup mediálního prostoru v televizi, v rádiu, v tištěných a online médiích. Knowlimits se bude starat také o mediální plánování, o monitoring mediálních aktivit konkurence a podobně.

Agentura je v získávání veřejných a státních zakázek dlouhodobě úspěšná, v letošním roce zvítězila například v tendrech na mediální nákup pro kampaň značky kvalitních potravin Klasa, dále pro informační kampaň evropských fondů nebo pro kampaň ministerstva průmyslu a obchodu na propagaci Průkazů energetické náročnosti budov.

Agenturu Knowlimits spoluzaložili Jan Vidím mladší, grafikRudolf Mihle mladší a Martin Kurzweil. Jejich komunikační skupina působí v regionu střední a východní Evropy, tedy v Česku, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Svou nabídku skupina se začátkem roku rozšířila o PR.