Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Kolonial.cz začal zavážet i širší okolí Prahy

Nově vozí do Kralup nad Vltavou, Kladna, Berouna a Českého Brodu.

Rozvoz Kolonialu startuje s desítkou vozů

Rozvoz Kolonialu startoval před dvěma měsíci s desítkou vozů

Online prodejce potravin Kolonial.cz z portfolia E-commerce Holding začal rozvážet potraviny i do širšího okolí Prahy. Podle svých zástupců rozšířil svou databázi o 300.000 nových adres. Nabízený sortiment teď čítá 6.000 položek.

V novém oblasti závozu se podle šéfa Kolonial.cz Petra Vyhnálka ocitla centrální část Středních Čech včetně měst jako Český Brod, Kralupy nad Vltavou, Kladno a Beroun: „Další města na sebe nenechají dlouho čekat,“ tvrdí Vyhnálek.

Rozšířil se také sortiment: „Do nabídky jsme přidali čerstvé ryby a maso včetně jeho výběrových druhů. Začali jsme i s kategorií farmářských produktů, kterou budeme dál rozšiřovat,“ popisuje  Vyhnálek. Kolonial má podle něj v současnosti přes 150 dodavatelů.

 Kolonial.cz odstartoval začátkem června letošního roku v Praze. Za dva měsíce provozu už jsou vidět zákaznické preference: „Nejvíc objednávek máme během čtvrtka, kdy lidé dělají velké nákupy na víkend. Co se týče sortimentu, je velký zájem o ovoce a zeleninu. Čerstvé zboží totiž nedržíme na skladě, výrobce nám ho dováží až na základě objednávky a putuje rovnou k zákazníkovi,“ vysvětluje Vyhnálek.

E-commerce Holding, za kterým stojí skupina Rockaway a společnost Czech Media Invest, podle něj připravuje nové funkcionality, které uvede během příštího roku. Půjde o oblast doručování a věrnostních programů, které mají propojit současné portfolio. To už tvoří 17 e-shopů, jejich celkový obrat má atakovat čtyři miliardy korun.