Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Komárek řídí marketing moravského akvaparku

Bývalý šéf marketingu České pojišťovny nastoupil do Aqualandu Moravia.

Dalibor Komárek

Dalibor Komárek

Za obchodní a marketingovou strategii akvaparku Aqualand Moravia bude nově zodpovědný Dalibor Komárek coby ředitel marketingu a prodeje. „Pozice pana Komárka je vytvořena nově. Agendu, s touto pozicí spojenou, zastával až do jeho nástupu ředitel společnosti,“ uvedla na dotaz Médiáře, zda Komárek někoho nahrazuje, PR manažerka Jana Kačmárová. Ředitelem akvaparku je Petr Pavlacký. Od roku 2012 nicméně vedl marketing akvaparku coby marketingový ředitel René Kloos. Ten ale odešel před víc než rokem a jeho pozice pak byla zrušena.

Komárek působil do letošního února jako ředitel marketingové komunikace České pojišťovny, která přecházela v té době do rukou Generali. Předtím byl ředitelem marketingu a prodeje B.I.B.S. a marketingovým ředitelem Alpine Pro. V této funkci spolupracoval s Českým olympijským výborem na přípravě olympijských her v Londýně v létě 2012, kterou symbolizovaly známé holínky s motivy malíře Františka Kupky. Přes osm let také pracoval ve společnosti Home Credit jako ředitel pro reklamu a manažer marketingové komunikace pro Česko a Slovensko.