Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Komerčním ředitelem Intersnacku se stal Koníček

Nový manažer přišel z Mondelez International, bude mít na starost český i slovenský trh.

Milan Koníček

Milan Koníček

Novým komerčním ředitelem společnosti Intersnack pro Česko a Slovensko se stal Milan Koníček. Do týmu Intersnack přešel z pozice marketingového ředitele společnosti D. E Master Blenders 1753, spadající pod mezinárodní firmu Mondelez International, kde měl na starosti český i slovenský trh.

Koníček dřív působil na vedoucích pozicích mezinárodních rychloobrátkových společností v Česku i v zahraničí – před svým příchodem do Mondelez International v roce 2008 pracoval dva roky ve společnosti Premier Foods v Londýně, kde byl odpovědný za značky Cadbury a Mr. Kipling.

Intersnack je výrobce slaných snacků a pochutin. V jeho portfoliu jsou značky Bohemia, Canto, Pom-Bär a Chio. Mateřské sídlo společnosti Intersnack Group je v Düsseldorfu.