Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Komunikaci Tipsportu vede Sochor z Bizonů

Bývalý novinář a pak píárista Václav Sochor střídá v čele komunikace Lubomíra Ježka.

Václav Sochor

Václav Sochor

Vedoucím oddělení komunikace sázkové kanceláře Tipsport se stal Václav Sochor. Přichází z PR agentury Bison & Rose, v minulosti dělal šéfredaktora časopisů Strategie a Marketing & Media a Rádia Česko Českého rozhlasu, předtím 12 let v české redakci rádia BBC. V Tipsportu má zastřešovat externí i interní komunikaci mezinárodního holdingu Tipsport, který má v současné době přes 1.600 poboček a 3.000 zaměstnanců. V Česku mu patří značky Tipsport a Chance.

„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů Václavova týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie aktivit skupiny v CSR,“ uvedl ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá.

Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu. Manažerem komunikace a mluvčím je ve firmě Jiří Hadrava, podnik také mediálně zastupuje Michal Peterka z agentury MediaTrust Communications.